“Sen není to o čem v noci sníte, sen je to, co vám nedá spát.” 
Tomáš Baťa

Přestaň bloudit a najdi pevný bod, ke kterému můžeš směřovat

Srovnej si hodnoty, své silné stránky i zájmy a najdi motivaci

PROŽITKOVÝ WORKSHOP

VYTVOŘ SI SVOU VIZI

ZÍSKEJ PRO SEBE VÝHODY:

MARTA KANNO

Pro koho je workshop určený?

Pro všechny, kteří ...

m lightbulb

Co Tě na tomto workshopu čeká?

MARTA KANNO

Workshop VYTVOŘ SI SVOU VIZI

VYTVOŘ SI SVOU VIZI

Co na workshop říkají účastníci?

Workshop MOJE VIZE jsem si vybrala z důvodu: současné zaměstnání mi nevyhovuje, ale jaká by měla být má nová práce, to mě nenapadalo. Pomoc jsem na semináři našla. ❗ A byla to jízda ❗ Ujasnila jsem si svoje zájmy a zjistila, že na nich můžu stavět. Objevila jsem směr, kudy jít, a jaké dělat jednotlivé kroky. Byl to úžasný víkend v lůně Vysočiny, kde kombinace probouzející se přírody a inspirující lektorky mě posunula vpřed. Moc za vše děkuji.
Martina
projektantka
Prvý krát som sa zúčastnila pobytového seminára MOJA VÍZIA. Bol to pre mňa veľmi silný zážitok. Z pobytu som odchádzala plná emócií, s víziou a odhodlaním zmeniť moje smerovanie v živote a dosiahnuť svoj sen. Za všetko, čo som na profesionálnej úrovni zažila, patrí veľké ĎAKUJEM Marte.
Maruška
produkční
Cez víkend som sa zúčastnila úžasnej akcie, seminára MOJA VÍZIA s Martou Kanno. Toto stretnutie ma inšpirovalo k zmene a nasmerovalo na cestu, porozmýšľať nad osobnou víziou a ísť si za svojim cieľom. Je dôležité urobiť prvý krok, nájsť odvahu a prekonať strach. Uvedomila som si pri tom, aby som počúvala svoje srdce. Toto získate vďaka Marte, jej dlhoročným odborným skúsenostiam, ochote, úprimnosti a obetavosti, motivovať ľudí, ktorí túžia v živote dosiahnuť slobodu. Farba jej hlasu, je balzam na dušu.
Adriana
konzultantka

Workshop VYTVOŘ SI SVOU VIZI Tě zaujal?

Pojď a zúčastni se!

V TUTO CHVÍLI NEJSOU VYPSÁNY ŽÁDNÉ TERMÍNY.
POKUD TĚ WORKSHOP VYTVOŘ SI SVOU VIZI ZAUJAL, PŘIHLAS SE NA ČEKACÍ LISTINU.

Pokud Tě zajímají bližší informace nebo máš nějaké otázky, napiš mi na marta@martakanno.cz