Reference


Jsem si vědoma, že reference působí daleko věrohodněji, je-li uvedeno celé jméno klienta,
popřípadě jeho adresa, firma, pozice ….
Pracuji však na velmi osobní rovině, potkávám se s hlubokými životními příběhy, které jsou mnohdy neveselé a někdy
i velmi bolestivé. Proto při sdílení referencí klientů uvádím pouze jméno nebo pracovní pozici.

Vaše Marta

Co říkají účastníci online meditací?


Děkuji za možnost účastnit se on-line seminářů, které vede Marta…cítit své srdce, nepodléhat všemu tlaku, který na nás v tomto čase padá a naopak tuto dobu využít jako příležitost práce na sobě, na svém zdraví a poznání.
Karolína

Milá Marto, ráda bych Ti  poděkovala, za on-line seminář, který byl velmi intenzivní. Díky Tobě jsem lépe pochopila, že vše, co se mi
v životě děje, má velký význam a mohu v sobě velmi jasněji číst.
Je mnoho okamžiků, kdy se necítím dobře a často jsem svým pocitům nevěnovala dostatek času, aby se důležité věci posunuli k lepšímu.
S Tebou to jde. Děkuji za Tvé učení a čas, který jsi mi věnovala.
A protože jsem vyzkoušela několik možností, jak se posunout v životě dál a odbourat bloky, mohu s jistým přesvědčením říct, že Ty jediná jsi mi dokázala pomoci. Velký obdiv za Tvé schopnosti. Vím, že se k Tobě budu ráda vracet a velmi si vážím všeho, co se mnou děláš. Jak dokážeš přesně zacílit, tam kam je potřeba. Neuvěřitelný. Ale ten skutečně krásný pocit, který mám nejen z posledního semináře, stejně asi nedokážu přesně dát do slov. Děkuji.
Hanka

Úžasné meditace, pro mě nejsilnější z těch, které jsem měla možnost vyzkoušet. I online je to pecka!
Monika

Milá Marto, řekla jste, že jste „pouhá berlička“. Dovolím si Vám oponovat. Sama medituji už 4 roky, takže si troufám říct, že nejsem žádný začátečník. Popravdě jsem zaskočena a udivena v tom nejlepším slova smyslu jakých hloubek v sobě sama se při Vámi řízených meditací dotýkám. Děkuji Vám. Druhé poděkování Vám patří za „dozvuky“ Vámi vedené meditace v podobě uvědomování si momentů, které mne vykopávají z pohodového života. A třetí díky Vám patří za posuny v osobním životě. Tedy v mém případě na 100%, tak předpokládám, že to tak mají i ostatní. Přeji Vám, ať se Vám daří.
Bára

Diky Martičce za jeji velké úsilí, díky kterému se nám dostala jedinečná možnost pravidelně si užívat on-line meditací v teple svého domova. Na každou on-line meditaci se moc těším, protože mi moc pomáhá uvolnit se a nabrat odvahu a energii do nových situací, kterým musíme všichni v této nové době čelit. Moc děkuji a těším se na další společnou jízdu na společné meditační vlně.
Eva

Život bez meditací online s Martou si již nedovedu představit. Jsou mocné, ozdravné, hladivé. Moc Ti Marti za ně děkuji!
Monika

Práce s Martou není nikdy rutina a člověk neví, co se stane. Prostě vše, na co byl zvyklý, co mu přinášelo jistotu a pohodlí (jinak řečeno vlastní zaprděnost) neobstojí pod přílivem ohromné očistné energie, která boří vše, co jsem si pracně ale většinou falešně vystavěla… Marta a její hlas, mě přibližují k mé podstatě a autentičnosti. Často musím projít velkou katarzí, někdy  bojem s vlastními démony.
Jsem za její práci vděčná, v životě bych sama nedokázala se sama změnit. Tam, kde jsem, je jen díky její ohromné  podpoře, pocitu, že mi někdo věří, a že v tom nejsem sama. Marti, děkuji.
Veronika

S Martou jsem začala meditovat přibližně před rokem, a je to pro mě mazec. Vrací se mi události a pocity, které je potřeba zpracovat. Ale cítím se lehčeji, radostněji a nejsem už tak apatická jako dříve. Meditace s Martou mi dávají opravdu moc. K tomu je prima, že lze meditovat doma. A tento rok se poprvé chystám na pobytový seminář :-). Za mě určitě ano ano za meditace!
Jana

Meditace s Martou mi dávají klid a hluboký odpočinek. Děkuji za možnost se zeptat na cokoli, s čím se v meditaci potkám a za možnost konzultovat své pocity, kterým někdy nerozumím. Opravdový balzám na nervy.
Květa

Jsem velmi racionální člověk a Vaši meditaci jsem si vyzkoušela ze zvědavosti. Překvapilo mne, jak čas v meditaci příjemně utekl a navíc zmizela bolest hlavy. Skvěle jsem si odpočinula. Těším se na další „setkání“ s Vámi.
Anna

Díky paní Martě za možnost od března účastnit se on-line meditací…
s každou meditací dostávám možnost neskutečného uvolnění a příležitost zažívat příliv nové energie, která mi umožňuje nahlížet na svůj život z jiného úhlu.
Vlasta

Děkuji Vám za možnost online meditací, které si mohu dopřát u sebe doma. Váš velmi krásný hlas je úžasným průvodcem ve světě meditace. Nikdy jsem nemeditovala a jsem překvapená, jaké pocity a stavy při Vámi vedené meditaci zažívám.
Majka

Co říkají účastníci víkendových pobytů?


Děkuji za možnost účastnit se pobytu s Martou v Krkonoších, za přátelství, lásku ve své ryzí podobě. Je to tak osvobozující nebýt se svými myšlenkami sama, moci vidět nové a jít naproti, chtít opouštět staré a pustit…děkuju.
Karolína

Má milá Marto, neumím přesně vyjádřit, jak velkou vděčnost cítím, že jsem mohla zažít, vše co jsem zažila na meditačním pobytu, hlavně díky Tobě, ale i díky všem ženám. Cestou domů jsem brečela štěstím, až jsem z toho zamotala hlavu i navigaci, která mi prodloužila cestu asi o 40 km. No to jen proto, abych si uvědomila ještě více, že se mám spoléhat hlavně na sebe. Naučila jsem se a pochopila hodně věcí. Vím, že vše bude ještě pracovat a bude můj život ještě krásnější. Hodně slz mi teklo po tváři a hodně jsem se mohla smát. Každý den byl úplně jiný a každý den byl velmi silný. Dar, který máš, srdce, které nosíš a Tvůj čas, který jsi nám věnovala… hluboce se všemu klaním. Děkuji. Přeji Ti naplněnou cestu, kterou teď budeš kráčet.
H.

Relaxační pobyt s Martou v Lázních Lipová byl pohlazení pro mou duši i tělo. Děkuji za cestu k vnitřnímu klidu a uvědomění si sebe sama….
Karolína

Relaxačně- meditační pobyt ve Schrottových lázních v Jeseníkách byl vynikajícím energetickým koktejlem pro moji tělesnou i duchovní schránku😊 Skvělá Marta, skvělá parta a úžasné prostředí, co víc si přát…?😉 Snad jen, že už teď se těším na podzimní pobyt! Marti a holky díky👍
Eva

V lednu 2020 jsem se zúčastnila meditačního pobytu v Lázni Lipová. Pro mě to byl první pobyt tohoto typu a také současně první pobyt s Martou Kanno. Upřímně, jela jsem do Lázně Lipová s obavami. Jsem spíše introvert, skupiny a organizované akce téměř nevyhledávám, bylo to pro mne tedy trochu vystoupení z komfortní zóny. Výsledkem jsem však byla nadšená! Celý pobyt byl super, sešla se bezvadná parta žen a společně strávený čas byl vždycky příjemný. Meditace, kterých bylo více než dost, byly pro mě hodně transformativní a obohacující. Kombinaci krásné přírody, welness, meditací, dobrého jídla a skvělé společnosti rozhodně doporučuji a na podzim se budu těšit zase.
Klára

Pobyty s Martou mě vždy zahřejí a povzbudí do dalších dnů. Kdo hledá inspiraci, cestu k sobě a své duši, povzbuzení ke změně, ten to zde může najít. A ještě daleko více, ale to je individuální. Já si pro tentokrát odnáším poznání o zázracích a o vlastní skryté síle.
Veronika

Milá Marta, poďakovanie Ti patrí za Věcov, kde oceňujem Tvoju vysokú profesionalitu a odbornosť. Všetko malo hlavu-pätu, perfektná atmosféra vrátane kolektívu, skvelá podpora počas komunikácie. Znovu opakujem, si človek s veľkým ❤️ ktorí pozná melódiu môjho srdca a vie ju pre mňa zaspievať, keď ju niekedy zabudnem.
A.

Marti, uvolnilo se toho víc… 🙂 nejen tělo. Za mě nevyslovitelně silný zážitek!! Z té energie žiju stále… DĚKUJI za vše, tobě a všem ženám z kruhu… ❤️❤️❤️
K.

Lázně Lipová na mě dýchly pohodou, romantikou, vzpomínkami na dětství. Byl to relax, odpočinek se vší noblesou a luxusem. Spojení hor s meditacemi a lázeňským životem mě nadchli a moc ráda se do Lipové vrátím. Děkuji Martě za nádherný čas, za její péči a laskavý přístup.
Jarmila

Meditační a relaxační pobyt s Martou v Lázních Lipová byl nádherný zážitek, který přeji prožít všem ženám. Vytvořila se úžasná parta žen. Pohoda, welness, procházky v krásném okolí a hlavně společné meditace byly nezapomenutelné. Přišlo uvolnění, radost, poznání, povídání. A hlavně odhodlání měnit svůj život, tak abych byla spokojená. Beze strachu, bez boje … Těším se na podzimní pobyt a všem zúčastněným a hlavně Martě děkuji.
Míša

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *