fbpx

Reference


Jsem si vědoma, že reference působí daleko věrohodněji, je-li uvedeno celé jméno klienta,
popřípadě jeho adresa, firma, pozice ….
Pracuji však na velmi osobní rovině, potkávám se s hlubokými životními příběhy, které jsou mnohdy neveselé a někdy
i velmi bolestivé. Proto při sdílení referencí klientů uvádím pouze jméno nebo pracovní pozici.

Vaše Marta

Co říkají účastníci online meditací?


Děkuji za možnost účastnit se on-line seminářů, které vede Marta…cítit své srdce, nepodléhat všemu tlaku, který na nás v tomto čase padá a naopak tuto dobu využít jako příležitost práce na sobě, na svém zdraví a poznání.
Karolína

Milá Marto, ráda bych Ti  poděkovala, za on-line seminář, který byl velmi intenzivní. Díky Tobě jsem lépe pochopila, že vše, co se mi
v životě děje, má velký význam a mohu v sobě velmi jasněji číst.
Je mnoho okamžiků, kdy se necítím dobře a často jsem svým pocitům nevěnovala dostatek času, aby se důležité věci posunuli k lepšímu.
S Tebou to jde. Děkuji za Tvé učení a čas, který jsi mi věnovala.
A protože jsem vyzkoušela několik možností, jak se posunout v životě dál a odbourat bloky, mohu s jistým přesvědčením říct, že Ty jediná jsi mi dokázala pomoci. Velký obdiv za Tvé schopnosti. Vím, že se k Tobě budu ráda vracet a velmi si vážím všeho, co se mnou děláš. Jak dokážeš přesně zacílit, tam kam je potřeba. Neuvěřitelný. Ale ten skutečně krásný pocit, který mám nejen z posledního semináře, stejně asi nedokážu přesně dát do slov. Děkuji.
Hanka

Úžasné meditace, pro mě nejsilnější z těch, které jsem měla možnost vyzkoušet. I online je to pecka!
Monika

Milá Marto, řekla jste, že jste „pouhá berlička“. Dovolím si Vám oponovat. Sama medituji už 4 roky, takže si troufám říct, že nejsem žádný začátečník. Popravdě jsem zaskočena a udivena v tom nejlepším slova smyslu jakých hloubek v sobě sama se při Vámi řízených meditací dotýkám. Děkuji Vám. Druhé poděkování Vám patří za „dozvuky“ Vámi vedené meditace v podobě uvědomování si momentů, které mne vykopávají z pohodového života. A třetí díky Vám patří za posuny v osobním životě. Tedy v mém případě na 100%, tak předpokládám, že to tak mají i ostatní. Přeji Vám, ať se Vám daří.
Bára

Diky Martičce za jeji velké úsilí, díky kterému se nám dostala jedinečná možnost pravidelně si užívat on-line meditací v teple svého domova. Na každou on-line meditaci se moc těším, protože mi moc pomáhá uvolnit se a nabrat odvahu a energii do nových situací, kterým musíme všichni v této nové době čelit. Moc děkuji a těším se na další společnou jízdu na společné meditační vlně.
Eva

Práce s Martou není nikdy rutina a člověk neví, co se stane. Prostě vše, na co byl zvyklý, co mu přinášelo jistotu a pohodlí (jinak řečeno vlastní zaprděnost) neobstojí pod přílivem ohromné očistné energie, která boří vše, co jsem si pracně ale většinou falešně vystavěla… Marta a její hlas, mě přibližují k mé podstatě a autentičnosti. Často musím projít velkou katarzí, někdy  bojem s vlastními démony.
Jsem za její práci vděčná, v životě bych sama nedokázala se sama změnit. Tam, kde jsem, je jen díky její ohromné  podpoře, pocitu, že mi někdo věří, a že v tom nejsem sama. Marti, děkuji.
Veronika

S Martou jsem začala meditovat přibližně před rokem, a je to pro mě mazec. Vrací se mi události a pocity, které je potřeba zpracovat. Ale cítím se lehčeji, radostněji a nejsem už tak apatická jako dříve. Meditace s Martou mi dávají opravdu moc. K tomu je prima, že lze meditovat doma. A tento rok se poprvé chystám na pobytový seminář :-). Za mě určitě ano ano za meditace!
Jana

Meditace s Martou mi dávají klid a hluboký odpočinek. Děkuji za možnost se zeptat na cokoli, s čím se v meditaci potkám a za možnost konzultovat své pocity, kterým někdy nerozumím. Opravdový balzám na nervy.
Květa

Jsem velmi racionální člověk a Vaši meditaci jsem si vyzkoušela ze zvědavosti. Překvapilo mne, jak čas v meditaci příjemně utekl a navíc zmizela bolest hlavy. Skvěle jsem si odpočinula. Těším se na další „setkání“ s Vámi.
Anna

Díky paní Martě za možnost od března účastnit se on-line meditací…
s každou meditací dostávám možnost neskutečného uvolnění a příležitost zažívat příliv nové energie, která mi umožňuje nahlížet na svůj život z jiného úhlu.
Vlasta

Děkuji Vám za možnost online meditací, které si mohu dopřát u sebe doma. Váš velmi krásný hlas je úžasným průvodcem ve světě meditace. Nikdy jsem nemeditovala a jsem překvapená, jaké pocity a stavy při Vámi vedené meditaci zažívám.
Majka

Co říkají účastníci víkendových pobytů?


Má milá Marto, neumím přesně vyjádřit, jak velkou vděčnost cítím, že jsem mohla zažít, vše co jsem zažila na meditačním pobytu, hlavně díky Tobě, ale i díky všem ženám. Cestou domů jsem brečela štěstím, až jsem z toho zamotala hlavu i navigaci, která mi prodloužila cestu asi o 40 km. No to jen proto, abych si uvědomila ještě více, že se mám spoléhat hlavně na sebe. Naučila jsem se a pochopila hodně věcí. Vím, že vše bude ještě pracovat a bude můj život ještě krásnější. Hodně slz mi teklo po tváři a hodně jsem se mohla smát. Každý den byl úplně jiný a každý den byl velmi silný. Dar, který máš, srdce, které nosíš a Tvůj čas, který jsi nám věnovala… hluboce se všemu klaním. Děkuji. Přeji Ti naplněnou cestu, kterou teď budeš kráčet.
H. (13. 7. 2020)

Relaxační pobyt s Martou v Lázních Lipová byl pohlazení pro mou duši i tělo. Děkuji za cestu k vnitřnímu klidu a uvědomění si sebe sama….
Karolína (3. 2. 2020)

Relaxačně- meditační pobyt ve Schrottových lázních v Jeseníkách byl vynikajícím energetickým koktejlem pro moji tělesnou i duchovní schránku😊 Skvělá Marta, skvělá parta a úžasné prostředí, co víc si přát…?😉 Snad jen, že už teď se těším na podzimní pobyt! Marti a holky díky👍
Eva (5. 2. 2020)

V lednu 2020 jsem se zúčastnila meditačního pobytu v Lázni Lipová. Pro mě to byl první pobyt tohoto typu a také současně první pobyt s Martou Kanno. Upřímně, jela jsem do Lázně Lipová s obavami. Jsem spíše introvert, skupiny a organizované akce téměř nevyhledávám, bylo to pro mne tedy trochu vystoupení z komfortní zóny. Výsledkem jsem však byla nadšená! Celý pobyt byl super, sešla se bezvadná parta žen a společně strávený čas byl vždycky příjemný. Meditace, kterých bylo více než dost, byly pro mě hodně transformativní a obohacující. Kombinaci krásné přírody, welness, meditací, dobrého jídla a skvělé společnosti rozhodně doporučuji a na podzim se budu těšit zase.
Klára (11.3.2020)

Milá Marta, poďakovanie Ti patrí za Věcov, kde oceňujem Tvoju vysokú profesionalitu a odbornosť. Všetko malo hlavu-pätu, perfektná atmosféra vrátane kolektívu, skvelá podpora počas komunikácie. Znovu opakujem, si človek s veľkým ❤️ ktorí pozná melódiu môjho srdca a vie ju pre mňa zaspievať, keď ju niekedy zabudnem.
A. (13. 7. 2020)

Marti, uvolnilo se toho víc… 🙂 nejen tělo. Za mě nevyslovitelně silný zážitek!! Z té energie žiju stále… DĚKUJI za vše, tobě a všem ženám z kruhu… ❤️❤️❤️
K. (10. 2. 2020)

Lázně Lipová na mě dýchly pohodou, romantikou, vzpomínkami na dětství. Byl to relax, odpočinek se vší noblesou a luxusem. Spojení hor s meditacemi a lázeňským životem mě nadchli a moc ráda se do Lipové vrátím. Děkuji Martě za nádherný čas, za její péči a laskavý přístup.
Jarmila (12. 2. 2020)

Meditační a relaxační pobyt s Martou v Lázních Lipová byl nádherný zážitek, který přeji prožít všem ženám. Vytvořila se úžasná parta žen. Pohoda, welness, procházky v krásném okolí a hlavně společné meditace byly nezapomenutelné. Přišlo uvolnění, radost, poznání, povídání. A hlavně odhodlání měnit svůj život, tak abych byla spokojená. Beze strachu, bez boje … Těším se na podzimní pobyt a všem zúčastněným a hlavně Martě děkuji.
Míša (25.2.2020)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *