Reference

Co říkají účastníci online meditací?

Úžasné meditace, pro mě nejsilnější z těch, které jsem měla možnost vyzkoušet. I online je to pecka!
Monika (14. 7. 2020)
S Martou jsem začala meditovat přibližně před rokem, a je to pro mě mazec. Vrací se mi události a pocity, které je potřeba zpracovat. Ale cítím se lehčeji, radostněji a nejsem už tak apatická jako dříve. Meditace s Martou mi dávají opravdu moc. K tomu je prima, že lze meditovat doma. A tento rok se poprvé chystám na pobytový seminář :-). Za mě určitě ano ano za meditace!
Jana (9. 6. 2020)
Milá Marto, řekla jste, že jste "pouhá berlička". Dovolím si Vám oponovat. Sama medituji už 4 roky, takže si troufám říct, že nejsem žádný začátečník. Popravdě jsem zaskočena a udivena v tom nejlepším slova smyslu jakých hloubek v sobě sama se při Vámi řízených meditací dotýkám. Děkuji Vám. Druhé poděkování Vám patří za "dozvuky" Vámi vedené meditace v podobě uvědomování si momentů, které mne vykopávají z pohodového života. A třetí díky Vám patří za posuny v osobním životě. Tedy v mém případě na 100%, tak předpokládám, že to tak mají i ostatní. Přeji Vám, ať se Vám daří.
Bára (14. 5. 2020)
Meditace s Martou mi dávají klid a hluboký odpočinek. Děkuji za možnost se zeptat na cokoli, s čím se v meditaci potkám a za možnost konzultovat své pocity, kterým někdy nerozumím. Opravdový balzám na nervy.
Květa (12.5. 2020)
Děkuji Vám za možnost online meditací, které si mohu dopřát u sebe doma. Váš velmi krásný hlas je úžasným průvodcem ve světě meditace. Nikdy jsem nemeditovala a jsem překvapená, jaké pocity a stavy při Vámi vedené meditaci zažívám.
Majka (4. 5. 2020)
Jsem velmi racionální člověk a Vaši meditaci jsem si vyzkoušela ze zvědavosti. Překvapilo mne, jak čas v meditaci příjemně utekl a navíc zmizela bolest hlavy. Skvěle jsem si odpočinula. Těším se na další "setkání" s Vámi.
Anna (23. 4. 2020)
Diky Martičce za jeji velké úsilí, díky kterému se nám dostala jedinečná možnost pravidelně si užívat on-line meditací v teple svého domova. Na každou on-line meditaci se moc těším, protože mi moc pomáhá uvolnit se a nabrat odvahu a energii do nových situací, kterým musíme všichni v této nové době čelit. Moc děkuji a těším se na další společnou jízdu na společné meditační vlně.
Eva (17. 4. 2020)
Díky paní Martě za možnost od března účastnit se on-line meditací...s každou meditací dostávám možnost neskutečného uvolnění a příležitost zažívat příliv nové energie, která mi umožňuje nahlížet na svůj život z jiného úhlu.
Vlasta (17. 4. 2020)
Od března nově mám možnost účastnit se meditací s Martou online. Pro mě je to úžasná věc, protože už delší dobu nemůžu jezdit na meditační pobyty. Online meditace si užívám stejně jako "živé" meditace - přináší mi pocity klidu, smíření, lásky. A nejkrásnější je, že si lze tyto pocity přivolat i v běžném životě.
Pavla (11. 4. 2020)
Děkuji Martě za meditace online, které začaly letos v březnu. Velmi mi pomohly od strachu, úzkostí a od nespavostí. Pomohly mně odpoutat se od negativit a strachu z budoucnosti. Naplnily mě nadějí ve změnu, v lásku. Meditace mě uzdravují a dodávají energii, kterou těžko čerpám jinde. V dnešní době jsou velmi aktuální a ozdravné.
Veronika (9. 4. 2020)
Ráda bych touto cestou poděkovala za úžasný nápad vedených meditací po internetu. Od března mne provází, pomáhají mi zvládat a zpracovávat všudypřítomný strach, přináší do mé duše, do mého života klid, poznání, sílu a tolik potřebnou odvahu....
Karolka (8. 4. 2020)

Co říkají účastníci víkendových pobytů?

Má milá Marto, neumím přesně vyjádřit, jak velkou vděčnost cítím, že jsem mohla zažít, vše co jsem zažila na meditačním pobytu, hlavně díky Tobě, ale i díky všem ženám. Cestou domů jsem brečela štěstím, až jsem z toho zamotala hlavu i navigaci, která mi prodloužila cestu asi o 40 km. No to jen proto, abych si uvědomila ještě více, že se mám spoléhat hlavně na sebe. Naučila jsem se a pochopila hodně věcí. Vím, že vše bude ještě pracovat a bude můj život ještě krásnější. Hodně slz mi teklo po tváři a hodně jsem se mohla smát. Každý den byl úplně jiný a každý den byl velmi silný. Dar, který máš, srdce, které nosíš a Tvůj čas, který jsi nám věnovala... hluboce se všemu klaním. Děkuji. Přeji Ti naplněnou cestu, kterou teď budeš kráčet.
H. (13. 7. 2020)
Milá Marta, poďakovanie Ti patrí za Věcov, kde oceňujem Tvoju vysokú profesionalitu a odbornosť. Všetko malo hlavu-pätu, perfektná atmosféra vrátane kolektívu, skvelá podpora počas komunikácie. Znovu opakujem, si človek s veľkým ❤️ ktorí pozná melódiu môjho srdca a vie ju pre mňa zaspievať, keď ju niekedy zabudnem.
A. (13. 7. 2020)
Relaxační pobyt s Martou v Lázních Lipová byl pohlazení pro mou duši i tělo. Děkuji za cestu k vnitřnímu klidu a uvědomění si sebe sama....
Karolína (3. 2. 2020)
Marti, uvolnilo se toho víc... :) nejen tělo. Za mě nevyslovitelně silný zážitek!! Z té energie žiju stále... DĚKUJI za vše, tobě a všem ženám z kruhu... ❤️❤️❤️
K. (10. 2. 2020)
Relaxačně- meditační pobyt ve Schrottových lázních v Jeseníkách byl vynikajícím energetickým koktejlem pro moji tělesnou i duchovní schránku😊 Skvělá Marta, skvělá parta a úžasné prostředí, co víc si přát...?😉 Snad jen, že už teď se těším na podzimní pobyt! Marti a holky díky👍
Eva (5. 2. 2020)
Lázně Lipová na mě dýchly pohodou, romantikou, vzpomínkami na dětství. Byl to relax, odpočinek se vší noblesou a luxusem. Spojení hor s meditacemi a lázeňským životem mě nadchli a moc ráda se do Lipové vrátím. Děkuji Martě za nádherný čas, za její péči a laskavý přístup.
Jarmila (12. 2. 2020)
V lednu 2020 jsem se zúčastnila meditačního pobytu v Lázni Lipová. Pro mě to byl první pobyt tohoto typu a také současně první pobyt s Martou Kanno. Upřímně, jela jsem do Lázně Lipová s obavami. Jsem spíše introvert, skupiny a organizované akce téměř nevyhledávám, bylo to pro mne tedy trochu vystoupení z komfortní zóny. Výsledkem jsem však byla nadšená! Celý pobyt byl super, sešla se bezvadná parta žen a společně strávený čas byl vždycky příjemný. Meditace, kterých bylo více než dost, byly pro mě hodně transformativní a obohacující. Kombinaci krásné přírody, welness, meditací, dobrého jídla a skvělé společnosti rozhodně doporučuji a na podzim se budu těšit zase.
Klára (11.3.2020)
Meditační a relaxační pobyt s Martou v Lázních Lipová byl nádherný zážitek, který přeji prožít všem ženám. Vytvořila se úžasná parta žen. Pohoda, welness, procházky v krásném okolí a hlavně společné meditace byly nezapomenutelné. Přišlo uvolnění, radost, poznání, povídání. A hlavně odhodlání měnit svůj život, tak abych byla spokojená. Beze strachu, bez boje ... Těším se na podzimní pobyt a všem zúčastněným a hlavně Martě děkuji.
Míša (25.2.2020)

Podělte se i Vy, jak se Vám líbil čas strávený s Martou Kanno!

Účastnili jste se meditací, pobytového semináře nebo pobytu u moře? A jak se vám čas strávený s Martou Kanno líbil?
Podělte se o své zkušenosti :-)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.