Konzultace ThetaHealing


ThetaHealing

Termíny online konzultací 2021

Pro objednání konzultace ThetaHealing mne kontaktujte na emailové adrese: halo@martakanno.cz

ThetaHealing® je velmi jemná, účinná a rychlá léčebná metoda, která využívá nízkou frekvenci mozkových vln – Theta (4-8 Hz). Jedná se o soubor nástrojů a technik, jež umožňují vstoupit do podvědomí a přeprogramovat systémy přesvědčení a myšlenky, které člověku již zdravě neslouží. Její zakladatelkou je Vianna Stibal.  

Průběh konzultace ThetaHealing: 

Na počátku sezení probíhá s klientem rozhovor o tématu, které chce řešit. Posléze vědomě vstupuji do meditačního stavu Theta a dále se s klientovým vysloveným souhlasem naladím na jeho energetické pole a intuitivními smysly zjišťuji informace – o příčině problému a možných změnách, které by bylo vhodné provést k vyléčení. Poté žádám energii stvoření – Stvořitele  o zpracování a rozpuštění bloků a starých systémů přesvědčení a následně o stažení nových přesvědčení vedoucích
k uvolnění. 
Je potřeba, aby klient byl vědomě přítomný celému procesu, otevřený léčení a byl ochotný k přijetí změn do svého života. 

Konzultace není náhradou za lékařskou péči. 

Co k online konzultaci potřebuješ:

Počítač nebo mobil s funkční kamerou a mikrofonem a samozřejmě dobré datové připojení.  

Cena online konzultace 2.000 Kč / 90 – 120 minut. 

Klikem na zvolený termín se Ti otevře stránka s objednávku vybrané online konzultace. 


Co říkají účastníci online konzultace ThetaHealing?


Důvod, proč se objednávám na thetahealing, je pokaždé jiný. Někdy to je jen pocit tíže, který mě tlačí k zemi, jindy to jsou problémy
v pracovním životě, kdy mám pocit, že úkoly nezvládám tak dobře, jak bych chtěla. Někdy to jsou důvody rodinné, mám dvě dcery v pubertě, které mi často dají zabrat. Při kontaktu s Martou a napojení se, si s jejím vedením začínám uvědomovat, kde je problém, procházím očistným procesem, kdy mohu své staré myšlení a chování vidět z vyšší perspektivy, v souvislostech a co je na tom ohromující, také mohu vše propustit a dát prostor něčemu jinému. Tvořivému, laskavému myšlení, které může nastartovat změnu v mém životě (to si přeji nejvíc). Thetahealing doporučuji všem, kteří něčím trpí a chtějí to změnit. Zlepší se Vám vztahy, zdraví, pochopíte sami sebe i druhé, zažijete svobodu.

Pro ty, co neradi čtou: Od thetahealingu očekávám pomoc, podporu, očistu, uzdravení. Dostanu ohromnou dávku energie, napojení se
na zdroj, vyléčení. Posledním přínosem byly křídla, která má utrápená a životem poničená duše znovu roztáhla.
Doporučuji všem, kteří hledají zdroj, kteří unesou pravdu, chtějí se změnit a uzdravit.

Veronika

Od metody Thetahealingu jsem očekávala, že mi přinese úlevu. Úlevu od neustálého tlaku z toho, že vím, že druhé zraňuji a nedaří se mi to změnit. Rozumem jsem si to dokázala vysvětlit, ale to nepomohlo. Nebylo mi vůbec dobře. Pomohla mi tato metoda. Umožnila mi  pochopit příčinu svého problému. Takové to hluboké pochopení toho, proč se to vše děje. Měla jsem  pocit, jako by několik dílků skládačky mého života zapadlo na své místo. Vnitřní tlak zmizel. Více si vše uvědomuji a to znamená, že už nejde  druhé zraňovat.  Děkuji, že jsem si mohla Thetahealing vyzkoušet. Ukazuje cestu z neradostného života. Vím, že se k němu zase vrátím. 

Pavla

Za svůj život jsem vyzkoušela mnoho metod, když jsem potřebovala, hledala jak pochopit sama sebe, jak se sebou vydržet a začít řešit své, ať už domnělé, či skutečné problémy. Léčebná metoda Thetahealing, se kterou pracuje Marta, mi pomáhá, odkrývá pravou podstatu problému, zajetých stereotypů, vlastního nalhávání a nechuti cokoli měnit, rozpouští vzorce chování a pokud se člověk rozhodne, má možnost se změnit a stejně jako já šanci poznat, že to jde i jinak. Pokud už nechcete jen tak postávat ve svých kolejích, mít plný obličej vrásek, neznám lepší způsob jak začít.

Karolína

ThetaHealing jsem absolvovala poprvé. Ohromující. Jsem překvapená, kam mě cesta ThetaHealingu zavedla a kde nakonec ležel kořen mého problému. Že ležel na místě, kde bych ho nikdy nehledala a v souvislostech, na které bych nikdy nepřišla. Protože cesty našeho podvědomí jsou složité a zkratkovitá každodenní mysl na něj ne vždy stačí. Už proto mohu ThetaHealing s klidným svědomím doporučit všem hledajícím, všem, kteří si chtějí pomoci a osvobodit se od starých zažitých myšlenkových kolejí a názorů. Nádavkem dostanete nejen náruč svobody, ale i štěstí a především nového náhledu na váš život, který vám umožní prožít nečekané.

online marketér