Moje projekty

Motivační přednášky přinášejí atraktivní témata. Jsou vítaným nástrojem k předávání informací, aktuálních trendů i zkušeností z mé praxe.

 

Život je příběh upletený z myšlenek, pocitů a emocí. Zatím žijeme většinu svého života ve vzpomínkách na minulost a v očekávání budoucnosti. Zřídka ovládáme umění žití v čistotě současnosti. MEDITACE – to je místo, kde naše pravé JÁ může být nalezeno. Meditace již dávno nepatří jen do klášterů či čajoven. V posledních letech se stávají součástí nejen osobního rozvoje jednotlivců, ale také součástí dalšího vzdělávání zaměstnanců osvícených firem. Nechte se pozvat…

Tisíce lidí - tisíce příběhů s koncem dobrým a ještě lepším i s koncem neveselým. Ať tak či tak, vždy ony příběhy jejich aktéry posunuly. To je ono. Posunovat se. Každým prožitým příběhem se člověk posouvá. Může jej prožít na vlastní kůži, ale může jej prožít i tím, že procítí a sdílí příběh někoho jiného. Člověk se posune a stává se lepším. Ne lepším než někdo, ale lepším než včera. A právě o to nám v BEZ LODIČEK jde. Prostřednictvím příběhu získat inspiraci (že TO jde), podporu (že na TO mám), naději (že TO mohu mít) nebo jen prožitek (že v TOM nejsme sami).