Krásný den, KRÁSKY,

22. 9. 2022 je podzimní rovnodennost… jak symbolické, že?

Podzimem totiž vstupujeme do temné části roku, kdy se obrací energie do vnitřního světa v nás a my „klesáme“ dolů vrstvu po vrstvě (toto se děje každý podzim, i proto se obecně mluví o podzimních splínech a nostalgických náladách).

V letošním transformačním roce nás podzimní sestupná vlna, která se očekává mohutná, přes energetické, fyzické a vnější napětí kolem, povede do radikální upřímnosti a pravdy k sobě samé.

Symbolicky se ocitneme v zrcadlovém bludišti, kde každý jednotlivě vidí a prožívá jen sama sebe v nahotě, kde projekce, reakce a konflikty uvnitř i vně, jsou jen a jen o mě… o každém jednotlivci.

Letošní rok obecně nám ukazuje převzetí úplně jiné kvality osobní ZODPOVĚDNOSTI a PRAVDY, která je:

výstupem ze zacyklených osobních, rodových a kolektivních programů
výstupem z mega hry primárního strachu – kontroly, manipulace, závislosti a oběti
vstupem do vnitřního osvobození a prozření
úlevou
novým směrem
vedením

Využijme tedy víkendu 23. – 25. 9. 2022 a obklopme se ženami, se kterými je dobře, které každou svoji spoluputovnici změnami vidí, podporují a drží, když se „rozpadá“ její staré JÁ (tady jsem si dovolila DOUFAT!!! Matadorky vědí). Takže:

Kde:

Schrothovy léčebné lázně s.r.o.
Dolní Lipová 382, 790 61 Lipová – Lázně
www.lazne-lipova.cz

Kdy:

příjezd pátek 23. 9. 2022
možnost ubytování již od 12:00 hodin
odjezd neděle 25. 9. 2022 od 10:00 hodin

Ubytování: Apartmánový dům MICHAEL je samostatný objekt, nacházející se v těsné blízkosti lázeňského areálu. Nabízí 5 luxusních prostorných apartmánů, společné uzavřené parkoviště, úschovnu kol a lyží, venkovní posezení s grilem. Součástí každého apartmánu je kompletně vybavená kuchyňka. Seznam apartmánů, které nám budou k dispozici dostanete příští týden těsně před odjezdem.

Strava: Součástí ceny za noc je i snídaně bufetového typu (tak, jak jí znáte z předchozího pobytu v restauraci Grohmanka). Obědy a večeře pro „oblevnění“ pobytu vaříte svépomocí, vše má má starosti Míša (michaela.spinlerova@gmail.com, tel.: 721 300 111). Dle mých info, je s vámi spojení. V restauraci Grohmanka je možné dát si kávu i mlsání i trochu vínečka. Možná bude již nově otevřená restaurace Lípa. Tedy jen připomínám, že strava není součástí ceny pobytu. Stravu budete vyúčtovávat zvlášť s Míšou, dle nakoupených surovin atd… Tak, jak to znáte.
Pro eventuální nově příchozí: spojte se s Míšou!

Sebou:

oblečení spíše sportovní
pokud se řadíš mezi kavárenské povaleče, pak tedy ještě jedno ležérní oblečení na lázeňsko-kavárenské povalování, ale zvládneš to i ve sportovním
pohodlné oblečení na meditace a povídání, karimatku, deku, polštářek na meditace
pastelky
upřednostňuješ-li velký hrnek na čaj, pak hrnek, který máš ráda
přezůvky
nějakou tu korunu navíc, protože v místním lázeňském obchůdku je budeš umět roztočit

Co si odnesu:

odpočaté tělo (v rámci krátké časové možnosti odpojit se od matrixu)
zklidněnou mysl (díky relax technikám)
a naději, že bude lépe… tedy pouze pro ty, které jsou ochotné v sobě definitivně pohřbít stále živou a stále protivnou FRFLALKU!

Cena: 6.700 Kč (včetně zálohy)

V ceně je zahrnuto:

ubytování 2 noci + 2 snídaně v restauraci Grohmanka
lázeňský poplatek za celý pobyt
parkovné u apartmánového domu
1 hodina odpočinku v privátním wellness (sobota 24. 9 od 18 hodin – plavky s sebou)
neomezená možnost využití Parku Živá voda přímo v areálu lázní
a… moje práce: povídání, meditace, kvantování, energetická harmonizace každé účastnice, povídání, meditace, kvantování, povídání… samozřejmě o Peru, o tom, co se nyní děje… v konkrétnějších obrysech, o tom, co se od nás – jako od lidské společnosti – očekává a o mocných nástrojích nové práce, která dle vašeho rozhodnutí, vás čeká.

Doprava: vlastní

Parkování: zajištěno u objektu