Reference

Co říkají účastníci víkendových pobytů?

Meditace s Martou přináší do mého života změny v myšlení, přibližuji se více ke své podstatě a nacházím zcela netušené obzory a hlubiny 😊. Martě za její práci patří můj velký dík.

Verča (7. 3. 2019)

...díky meditacím s Martou se mi začala otevírat cesta k sobě samotné, děkuji za tuto příležitost...za klid a sílu žít...

Eliška (5. 3. 2019)

Život je jako putování krajinou. Do nedávna jsem se snažila najít někoho, kdo mi řekne, kudy mám jít. Od posledních meditací jsem v sobě začala vnímat, že jsem to já, kdo by si měl určovat směr. I když jsem to v minulosti slyšela mnohokrát, že je to jen na mně, co budu dělat a kam půjdu. Nyní je to jiné. Učím se vnímat sama sebe. Vnímat, jestli tam kam jsem došla, mi je dobře nebo mám změnit směr. Snažím se být k sobě pravdivá. Vím, že jsem teprve na začátku cesty. Děkuji Martě za to že mohu její meditace navštěvovat.

Lenka (12. 3. 2019)

Pobyt na Jedlině byl pro mě krásný, ale také náročný zároveň. Při meditacích mi bylo nádherně, uvolněně a někdy i vyčerpaně. Čím více medituji a jde do to hloubky, tím víc se čistím. Po příjezdu bývám unavená, ale druhý a každý další den se cítím skvěle. Meditace s Martou jsou pro mě krásným zážitkem, jak porozumět svému tělu a duši a mít otevřené srdce, které je v dnešní době potřeba.

Noemka (1. 10. 2018)

Meditace s Martou mi stále umožňují více se otvírat sobě samé a světu kolem mne. Zbořily limity, které můj život nesmírně omezovaly, pomáhají mi, tvořivě žít. Moc děkuji za lekce etiky, lásky a osobního růstu.

Adéla (28. 1. 2019)

...vidět svět vlastníma očima s otevřeným srdcem, sama za sebe...nebát se ho a žít...děkuji, že jsem s Vámi mohla prožít tento víkend.

Nela (28. 1. 2019)

....zbavit se strachu a viny z vlastních rozhodnutí, připustit si, že není nutné zavírat sebe sama před světem a otevřít srdce všemu co přichází, ale i tomu co má odejít...děkuji za toto poznání, které se mi díky meditacím otevřelo...

Eliška (2. 10. 2018)

Očista dočista, a pak vystřelení do radosti, krásy a harmonie, tak bych shrnula víkendový pobyt s Martou. Úžasné a hluboké, jako vždy. Děkuji a těším se na další setkání a prožitky.

Renata (10. 3. 2019)

Víkendový pobyt v Javorníku byl pro mne zlomový, neboť jsem pochopila věci, které mi ještě minulý týden nedávaly smysl a tížily mne, aniž bych si toho byla vědomá. A tak se mi chce křičet a volat Konečně!! a opájím se tím, jak nesmírně se mi ulevilo – jako bych s Martinou pomocí odložila závaží táhnoucí mne ke dnu a bránící mi jít dát. Meditace jsou pro mne úžasným osvobozujícím zážitkem, plným světla, pochopení, poznání a hlavně Lásky, se kterou nás Marta provází a hladí po duši. Děkuji za vše, těším se opět příště.

Eva (28. 3. 2018)

Na meditační pobyt v Javorníku budu ve svém životě vzpomínat. Udělala jsem velký krok k sobě samé, k lásce a přijetí sebe. Můj životní model bylo kritizovat se, hledat na sobě chyby, nehýčkat se. To jsem chtěla=vyžadovala po svém okolí. Což nebylo možné. Nyní se cítím hodně unavená, ale šťastná, jak dlouho nepamatuji. Moc Martičce děkuji a těším se na další meditace.

Anastazia (27. 3. 2018)

Meditace na Jedlině byly úžasné, pohled do zrcadla mne přesvědčil, že příště pojedu zase. Mám pocit, že mi je o 10 let méně. Děkuji :-).

Lenka (19. 11. 2017)

Meditace na Jedlině jsou něco úžasného, co bych přála zažít každému.

Iva (10. 2. 2018)

Z meditací na Jedlině jsem si odvezla poznání sebe sama a přesvědčení, že život mám ve svých rukách a můžu ho změnit.

Lucie (9. 2. 2018)

Meditace na Jedlině mi pomohly odkrýt chybějící díly mozaiky, více mi teď dochází kým opravdu jsem.

Petra (10. 2. 2018)

Meditace na Jedlině mi pomohly najít cestu zpátky k sobě. Děkuji za to, děkuji za pochopení a lásku.

Eliška (9. 2. 2018)

Meditace na Jedlině mi pomohly podívat se do svého nitra a zpracovat problémy, které udávají směr mé budoucnosti. Děkuji za otevřenou mysl a srdce.

Saša (20. 11. 2017)

Meditace na Jedlině mi pomohly narovnat pohled na sebe sama. Děkuji za to i za klid v srdci.

Karolína (19. 11. 2017)

Meditace s Martou jsou pro mne vnitřní očistou, která mi přináší velkou úlevu. Pobyt na Jedlině mi dodal odvahu k řešení problémů. Marti, moc děkuji.

Alena (15. 7. 2017)

Na Jedlině U Floriánka mi bylo krásně a blaze. Načerpala jsem sílu, lásku, odvahu pro rozhodnutí, které chci v životě učinit. Děkuji Martičce za nádherné meditace, které mě pomohly posunout se dál, rozšířit své možnosti, obzory. Cítím se jako znovuzrozená!

Veronika (8. 5. 2017)

"... pobyt na Jedlině v Orlických horách byl pro mne náročný a osvobozující zároveň, přinesl mi pohled na sebe samu, na to co si v sobě nesu, ale hlavně, že to mohu změnit a na své cestě jít lehčím krokem ... děkuji za to.

Karolína (8. 5. 2017)

S Láskou o Lásce, Dávání a Přijímání, o očistě Duše i Těla. Úžasně uklidňující meditace v příjemném prostředí, které mi přinesly poznání o sobě samé a opět mi pomohly přiblížit se k mému vlastnímu Já. Krásné, jedinečné, neopakovatelné. Z celého srdce děkuji paní Martě.

Renata (8. 5. 2017)

Víkendový seminář v Orlických horách byl pro mne náročný a krásný zároveň. Děkuji Martě za cenné rady, trpělivost a nádherné meditace. Odjíždím s lehkostí a s pocitem, že život je krásný.

Lenka (8. 5. 2017)

Z pobytu na Jedlině si odvážím úžasné prožitky, které si budu každý den připomínat. Moc děkuji.

Pavla (8. 5. 2017)

Meditace mi pomohly zbavit se odporu a vzdoru, život bez nich je najednou mnohem příjemnější. V praxi se to projevilo tím, že jsem bez problémů zvládla zkoušku, po meditacích se mi bez odporu mnohem lépe učilo. Děkuji.

Lenka (22. 6. 2018)

Meditace na Jedlině s Martičkou jsou oživující impulzy, které můj život posouvají blíže k lásce, sebepřijetí, vnímání příležitostí. Moc děkuji.

Katka (10. 2. 2018)

Víkendový pobyt v Orlických horách mi otevřel květ mého ženství. Marti, díky!

Eva (8. 5. 2017)

Marta nás provedla cestou odpuštění a lásky, jsem blíže k sobě, uvědomila jsem si svou urputnost a egoismus. Nyní vím, že všechny překážky si v životě kladu sama. Když se otevřu síle lásky a tvořivosti, můj život rozkvete v krásnou zahradu.

Verča (19. 11. 2017)

Krásné místo, krásní lidé, krásná Marta Kanno. Přátelská atmosféra se skupinou pozitivně naladěných duší prožívajících hluboce očistné a nabíjející meditace, které mne posunuly v prožitcích a prožívání. Děkuji z celého srdce a těším se na další pobyt.

Reny (19. 11. 2017)

Díky meditacím s Martou prožívám pocity v sobě ukryté, a díky tomu napravuji své chybné postoje a měním svůj život.

Michaela (9. 3. 2019)

Pobyt na Jedlině s Martou mi pomohl otevřít skryté možnosti, které jsem doposud neviděla. Pomohl mi otevřít se sobě samé, vnímat se, respektovat své pocity. Meditace mě činí vnímavější k sobě i okolí. Léčí mou duši, otvírají srdce, učí žít bez limitů. Meditace jsou pro mne cestou k sobě a mé podstatě.

Aneta (3. 10. 2018)

Víkend s Martou mi pomohl uvědomit si jedinečnost mého života a mou zodpovědnost za něj. Také, že štěstí mám v rukou já a nikdo jiný to za mne nezařídí. Během meditací moje duše postupně ožívala a teď na mne ze zrcadla kouká úplně jiná holka. Rozzářená, s jiskřičkou v oku. Děkuji!

Klára (19. 12. 2017)

....najít v sobě klid, jistotu a sílu.... uvědomit si, že cesta kterou jsem si vybrala má smysl ať už vede a stojí na ní cokoli. Podívat se na trápení, které nechci vidět a vědět, že samo jen tak nezmizí.....děkuji za meditace vedené Martou...

Adéla (29. 8. 2018)

Víkendový pobyt v Javorníku byl mým prvním meditačním pobytem ve svém dosavadním životě. I když jsem se s meditací již setkala, tak mne má kamarádka Míša přesvědčila, že víkendový pobyt je úplně něco jiného než jednorázová meditace ze které jdete potom domů, a že se mám určitě zúčastnit. Neváhala jsem, a jejím slovům a kouzlu osobnosti jsem podlehla a jela. Vůbec jsem nelitovala ba naopak. Bylo to něco krásného a zároveň osvobozujícího s čím jsem se tam setkala. Meditační procesy byly pro mě novým zážitkem. Pomohly mi zasunout některé myšlenky tam kam patří, poskládat mozaiku životních situací v sobě a vyrovnat si energii a nasměrovat ji tam, kam bych měla. Marta je úžasná dáma, která má pro mě kouzlo a dar umět lidem pomáhat. Jsem ráda, že jsem ji poznala a v meditacích s ní budu i nadále pokračovat.

Noemi (27. 3. 2018)

Díky meditacím cítím velké uvolnění. Děkuji.

Lenka (1. 9. 2018)

Otvírání se novým začátkům, revitalizace těla i duše - to byl víkend s Martou na který nezapomenu... Za krásné chvíle moc děkuji!

Anna (26. 8. 2018)

Děkuji za další meditační pobyt, při kterém si vždy velmi odpočinu a můžu se věnovat jen sama sobě. Svým myšlenkám a pocitům, na které není v běhu života čas. Domů jsem se vrátila svěží a plná elánu.

Markéta (31. 8. 2018)

Co říkají účastníci dvou meditací?

Krásné zklidnění mysli …, uvolnění …, nadhled …, pohlazení …, odblokovaná bolest zad. Přijdu zas :-)

Karolína (28. 8. 2018)

S úžasnou Martou Kanno objevuji stále nekončící a nekonečné hlubiny své duše a s Martinou laskavostí očišťuji sama sebe, odkládám svoje bolesti a smutky, abych v sobě znovu objevila svoji radost, štěstí a vášeň ze života.

Regina (11. 6. 2018)

Vždy jsem si myslela, že meditace je únik. Únik od každodenních starostí, od problémů života … Až když jsem si ji u paní Kanno vyzkoušela, jsem pochopila, že je to naopak. Po meditaci vnímám svůj život jasněji a blíž. Jsem klidnější a radostnější. Těším se na příští setkání.

Lucka (23. 4. 2018)

Nepatřím k lidem, kteří umí meditovat, oprostit se od rušivých myšlenek, zklidnit mysl a zapomenout na starosti. Při meditaci jsem se prala s myšlenkami a nedokázala se uvolnit, zlobila jsem se za to na sebe a jediné, co se mi podařilo, bylo většinu meditace :) Po skončení meditace jsem byla přesvědčená, že toto není cesta pro mě, když neumím pracovat se svou myslí. Následující den a pak i další dny jsem ale na sobě shledávala velmi pozitivní změny. Stres a každodenní problémy jsem vnímala zcela jinak a vše zvládala s lehkostí a nadhledem, cítila jsem se volně a krásně. Proto se vracím a medituji s Martou, protože ona má dar vnést do mé mysli klid a lásku ...

Markéta (20. 3. 2017)

Meditace pro mě byla novou zkušeností. Cítím se odpočatá, lehčí, šťastná a uvolněná. Problém mi přijde jen jako "vážná věc". Mám pocit, že pokud někdo chce na sobě pracovat, meditaci by měl zařadit. Pro dnešní uspěchanou a stresující dobu je to odsunutí se jakoby jinam, uvolnit se a tím vše řešit s lehkostí.

Veronika (22. 1. 2017)

Děkuji za krásné nedělní meditace. Byly pro mne tím nejlepším lékem na bolest, strach a utrápenou mysl. Znovu mohu s úsměvem a důvěrou vítat další dny. Komu není lehko u srdce, bojuje se špatným zdravím, tomu meditace mohou významně pomoci. Jsou balzámem jak pro duši, tak pro tělo.

Vlaďka (25. 4. 2017)

Děkuji za krásné meditace.

Monika (11. 6. 2018)

Meditace s Martou mi pomáhají vnímat sama sebe, své pocity, přinášejí mi klid a mír. Děkuji Martě z celého srdce za její práci...

Jana (27. 3. 2018)

Meditace s Martou jsou pro mne vždy příležitostí k harmonizaci a relaxaci celého těla i duše. Meditace mi pomáhají zvládat náročné životní úkoly, které přináší život. Po cyklu meditací se cítím vždy jako znovuzrozená. Děkuji za tu laskavou a trpělivou péči o mě.

Markéta (9. 2. 2018)

Chtěla bych ze srdce poděkovat Martě za meditace, které mě osvobozují a dávají svobodu. Zbavují okovů, otvírají nové obzory. Moc děkuji.

Klára (11. 7. 2017)

Děkuji za výjimečnou příležitost k hlubokému sebepoznání vedené velmi citlivým způsobem. Meditace Marty Kanno pro mě znamenají intenzívní a pečlivou očistu těla i duše a umožňují mi vést bohatší a kvalitnější život.

Markét (10. 7. 2017)

Marti, děkuji za tu obrovskou úlevu, kterou po meditacích cítím, za znovu pociťovanou víru v sama sebe, víru, že dokáži změnit svůj život a být šťastná. Celý pobyt byl prostě úžasný, vedený laskavě a láskyplně. Děkuji, děkuji, děkuji.

Renča (10. 7. 2017)

Meditace s Martou si dopřávám pokud možno pravidelně. Přinášejí mi klid, lepší spánek, lépe se soustředím při učení … zlepšuje se moje schopnost vnímání a rozvíjí síla vůle. Děkuji.

Zuzana (3. 7. 2017)

Meditace s Martou přináší mému tělu regeneraci, která se mi vrací v každodenním životě. Jsem ohebnější, výkonnější, celkově zdravější a pozitivněji naladěná. Jsem ve větším spojení se svým tělem a je pro mne snadnější najít, co je právě teď pro mě dobré. Děkuji.

Světlana (31. 5. 2017)

Medituji s Martou pravidelně. Nikdy mě nenapadlo, jaké změny mi tyto meditace přinesou do mého vlastního "uvědomování si(e)". Otevírá se mi můj vnitřní svět, ten který mne vede životem, a já ho mohu uchopovat a měnit. Děkuji.

Iva (9. 4. 2017)

Nemyslela jsem si, že budu někdy meditovat. Říkala jsem si, že na to jsem příliš "nohama na zemi". O to více jsem si meditace užila, i když jsem jednu skoro celou prospala :-). Děkuji Vám, Marto, za nečekaný zážitek a Tobě, Lenko, za to, že jsi mne přemluvila.

Hanka (29. 3. 2017)

Meditace s Martou mění můj postoj k životu. Přináší mi pocity radosti, vitality, omlazení … dává mi schopnost dívat se na každodenní situace z většího odstupu. Těším se na příští setkání.

Dana (6. 3. 2017)

Meditace s Martou jsou pro mne neobyčejnou příležitostí, jak pomoci svému tělu i své mysli se uzdravit.

Radka (28. 2. 2017)

Na Meditacích s Martou je zajímavé to, že nejsou "těžké". Cítím se nejen po meditacích, ale už při nich lehká, odpočatá, uvolněná ...

Nela (22. 2. 2017)

Nedělní meditace mi opět otevřela možnost uvědomit si a přijmout smysluplnější prožívání světa a zároveň hledání své vlastní hluboké podstaty.

Eva (19. 2. 2017)

Na meditaci se mi podařilo "odložit“ své tělo a necítit žádnou fyzickou bolest, která mě jinak provází stále. Moc děkuji za úžasnou úlevu.

Pavla (16. 2. 2017)

Meditace s Martou jsou pro mne očistnou lázní. Díky meditacím jsem veselejší a můj život je pohodovější, bez stresů. Vždy jsem trpěla nedostatkem sebedůvěry a pocity méněcennosti. Každou meditací se těchto tíživých stavů zbavuji. Je to nádherné a přála bych to všem!

V. (17. 2. 2017)

Zúčastnila jsem se Dvou meditací na začátku února a bylo to ÚŽASNÉ! Tak živé a barevné obrazy jsem nečekala a celkový dojem byl pro mě velkým a příjemným překvapením.

Martina (15. 2. 2017)

Děkuji za pocit svobody, radosti, štěstí ... za zastavení se od stresu, napětí, zbytečných myšlenek.

Katka (9. 2. 2017)

Poprvé, ale určitě ne naposledy. Meditace pro mne byla novým zážitkem, který mne velmi překvapil a který si s paní Martou ráda znovu dopřeji. Děkuji.

Jana (5. 2. 2017)

Meditace s Martou jsou pro mne neopakovatelným zážitkem. Zažívám při nich nádherný pocit míru, svobody a radosti. Ze včerejších večerních meditací ve mne tento pocit stále přetrvává. Děkuji.

Lenka (31. 1. 2017)

Meditace s Martou pro mě byla určitým napojením na jiný svět, ve kterém jsem mohla hlouběji "přemýšlet". Na celé meditaci se mi nejvíce líbila individualita, kdy nás Marta provázela a každý tak se sebou pracoval podle své představivosti a svých vlastních prožitků. Po meditaci se cítím nabitá energií a zároveň klidnější a vyrovnanější. Děkuji za zážitek!

Aneta (28. 1. 2017)

Děkuji za naději a klid, které mi meditace přinesly.

Michaela (17. 1. 2017)

Za 5.1. 2017 děkuji. Bylo to skvělé.

Z. (5. 1.2017)

Děkuji moc Martě. Opravdu úžasný zážitek, neskutečná dávka energie, která posouvá vpřed.

Monika (10. 12. 2016)

Během meditací vznikla nádherná aura svobody, odpuštění a laskavosti. Každý odcházel se svými nepopsatelnými a jedinečnými zážitky, obohacen o rozšíření sebe sama, někdo s mnoha otazníky ale i odpověďmi na otázky, na které možná už nečekal odpověď. Prožitek, který nám dá meditace je vskutku individuální a těžko popsatelný, jedno je jisté, při pohledu do tváří lidí po meditaci, omlazuje!

Verča (12. 11. 2016)

Na meditaci jsem byla poprvé a bylo to tak krásné, hluboké, očistné, propojující mne a vesmír, že jsem chvílemi z té krásy plakala. A sobotní noc byla po měsících nespaní a mučivých běsů konečně klidná a laskavá. Děkuji za vše, bylo to úžasné.

Renata (12. 11. 2016)

Objevování a nalézání sama sebe, svých možností a také přání je někdy náročný proces, ale při meditacích s Martou je to krásný, příjemný a naplňující proces. A i když si myslím, že už jsem objevila vše o sobě a v sobě, vždy nacházím něco nového a krásného sama o sobě, nové možnosti a cesty. Děkuji za vše.

Renata (9. 2. 2018)

Co říkají účastníci pobytů u moře?

Meditace s Martou v Chorvatsku mi přinesly nový pohled na sebe, své trápení a bolesti. Meditace mi nastavily zrcadlo a je teď na mně, co s tím udělám. Přála bych se víc se posunout k lásce a přijímání. Moc děkuji Martě za trpělivé a laskavé vedení a podporu.

Vendula (29. 7. 2018)

Marta – Meditace – Moře, kouzelné propojení úžasných zážitků… meditace pod širým nebem plným hvězd za burácivého šumění moře – a po meditaci otevřít oči a stát se hvězdou na nebi, součástí Univerza…. s Martou, která rozumí našim duším a dokáže je svojí laskavostí očistit a naplnit láskou a soucitem… a také energií a odhodláním změnit věci, které na změnu již dlouho čekají… opravdu nezapomenutelný zážitek, očistný proces… děkuji za vše

Renata ( 27. 7. 2018)

Meditace s Martou v Chorvatsku mohu všem jen doporučit. Jiná země, jiné myšlení, krásné moře, sluníčko. Vyjedete ze zaběhlých kolejí, zregenerujete tělo i mysl. Duše se Vám rozzáří jako diamant a s větší chutí a odvahou se vrátíte do všedních dnů. Jako bonus si přivezete krásné opálení :-). Martičko, děkuji z celého srdce.

Veronika (12. 5. 2018)

...síla moře, vzduch plný jasmínu, hřejivá náruč slunce pro mne byla neuvěřitelnou kombinací, která mi při meditacích s Martou pomohla ukrojit kousek z poznání a otevřít dlouho zavírané dveře sebe sama. Děkuji za to....

Karol (7. 5. 2018)

Pracovat na svém osobním růstu, odhalovat nepoznané taje svojí duše, či svého rodu se pod dohledem zkušené lektorky a s přírodními živly za zády je velmi příjemné. Hledat a najít si sám odpovědi na své vlastní otázky, startovat ozdravný proces bolavému tělu, to se během intenzivního pobytu podaří více než během celoročního spěchu. Za mě: výborný, ráda pojedu znovu. (tělo je už je více opotřebované :-( )

Míla (18. 9. 2017)

Meditace u moře jsem si druhý rok dopřála už s vědomím, že vím, co mne čeká a do čeho přijedu. Krásné moře měnící barvy od tyrkysové po temně modrou, příjemné vstupy do vody, rackové, slunce, milé úsměvy ... Přesto mne můj druhý pobyt překvapil. Zapomněla jsem, jakou sílu mají meditace v tomto prostředí, kdy vypadnete ze svého každodenního rytmu a od svých každodenních starostí. Co se člověku díky výborně vedeným meditacím objasní, co se o sobě doví. Jak se mu uleví a jak se zase o kousek osvobodí. Meditovat na břehu moře s velmi příjemným hlasem paní Kanno je nádherný zážitek. Domů jsem se vrátila s pocitem, že se nemusím ve svých „problémech“ topit, že si s nimi poradím a také s pocitem příjemného odpočinku a znovu nabitých baterek. Děkuji paní Martě za úžasný meditační pobyt, který mi opět tolik pomohl.

Marie (2. 5. 2018)

Pobyt u moře byl pro mne nádherný. Nelze popsat slovy, jak byl úžasný. Pro mne to byl nádherný týden volnosti.

Lenka (19. 9. 2017)

Pobyt s Martou u moře byl pro mne očišťující, nabíjející, poučný, nádherný. Poznala jsem sílu svých myšlenek, krásu svého otevřeného srdce, svou schopnost se uzdravovat. Jako zázrak jsem vnímala to, že se má pokožka opálila, i když už deset let na slunce nechodím, abych se nespálila nebo neměla solární alergii. Pochopila jsem, jak svou opičí láskou a nerovnováhou škodím svým dětem. Šumění moře ve mně stále zní a připomíná mi, krásu, lásku a svobodu. Moc Martičce děkuji!

Veronika (18. 9. 2017)

Prožít týden v harmonii sama se sebou, v lásce a laskavosti - to byl pro mne opravdu silný zážitek, umocněný nádherně čistým mořem a úžasnou atmosférou Lanterny. Věřím, že jsem konečně našla sama sebe a svojí cestu, po které se mám a chci vydat. Děkuji za krásné prožitky, vlny energie a naděje, že dokážu změnit sama sebe a být lepším člověkem.

Renata (23. 9. 2017)

Jsem nadšená z celého pobytu u moře. Meditace a další práce Marty Kanno mi velmi pomohla při hledání odpovědí na mé často na první pohled neřešitelné problémy včetně těch zdravotních. Práce paní Kanno prochází neuvěřitelnými proměnami a je stále kvalitnější a efektivnější. Těším se na další setkání.

Markéta (22. 9. 2017)

Meditace u moře byly jedinečné. Díky nim vnímám sama sebe mnohem lépe. Marto děkuji.

Alena (31. 7. 2018)

Podělte se i Vy, jak se Vám líbil čas strávený s Martou Kanno!

Účastnili jste se dvou meditací, víkendového pobytu nebo pobytu u moře? A jak se vám čas strávený s Martou Kanno líbil? Napište o své zkušenosti!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>